PETKIT | Waste bag set for Purobot Ultra, 3 pcs
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Materjal | Modified PP |
| Net weight | 0.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 296 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product name | Waste bag set for Purobot Ultra, 3 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |









